Test sabotérů

Posilovat svaly našeho mozku, aby zvládal i náročné výzvy s lehkostí? Je to vůbec možné? Naše fyzické svaly posilujeme ve fitcentru, abychom se cítili lépe a měli lepší kondici. Obdobně můžeme posilovat svaly našeho mozku. Díky nim jsme schopni postupně zvládat větší a větší výzvy s klidem a nadhledem...

Odhalte své sabotéry pomocí testu

Když řešíme nějaký konflikt či náročnou situaci, hlavou se nám honí myšlenky, které mají moc negativně ovlivnit naše jednání. Jsou to kritické hlasy v nás, které neustále hodnotí naše každodenní situace. Jejich odhalení je prvním krokem k tomu, abychom každodenní situace zvládali s větší lehkostí a v pozitivním nastavení. 

Test najdete na webu www.positiveintelligence.com. Test je v angličtině, k vyplnění je možné využít např. i Google překladač.

Čas a cena: cca 20 minut, zdarma

Zaměřte se na sebe

Využijte možnost individuální interpretace výsledků testu a převod uvědomění do praxe. Interpretace probíhá formou koučovacího rozhovoru. Zašlete nám výsledky svého testu a domluvíme si termín.

Čas a cena: cca 30 minut, zdarma

Psychická odolnost

Společně se zaměříme na 3 kroky vedoucí k psychické odolnosti:

  1. schopnost odhalovat své sabotéry

  2. schopnost sebeovládání

  3. rozvíjení schopností "moudřejšího já"

Vytvoříte si nové návyky, kterými nahradíte stará omezující přesvědčení. Naučíte se, jak snadno toto vše aplikovat ve svém životě. Pocítíte úlevu a uvolnění. Váš život získá nový rozměr. Začít můžete tím, že zjistíte, jak jste na tom se svými sabotéry a kteří z nich vás nejvíce ovlivňují.