Vděčnost jako cesta

Šestitýdenní předvánoční online program

Vadí vám tradiční vánoční shon? Toužíte si najít čas na to nejdůležitější? Říkáte si, že letos už to určitě bude jinak? Jak se ale vědomě naladit na sebe a své nejbližší? Jak toto období využít pro posílení sebe sama a svých záměrů? Jak se udržet v pozitivním nastavení i ve chvílích, kdy máte pocit, že vám život hází klacky pod nohy? 

Nejen na to se zaměříme v našem šestitýdenním programu. Ne náhodou začínáme právě v adventním období. V době, kdy venkovního světla kolem nás ubývá a kdy máme jedinečnou příležitost zaměřit se na světlo uvnitř nás.


Co vás čeká

Každý z nás má svou vlastní cestu. Pro každého je důležité něco jiného. Přinášíme program pro všechny, kteří chtějí prožít období adventu a vánočních svátků vědomě, s větším klidem a nadhledem. 

Společně se zastavíme na živých online vysíláních a zvědomíme si náš záměr pro dané období. Vytvoříme si 3-5 opakovaných aktivit, které vychází z našich potřeb a priorit a které nám pomohou mít pozornost na tom, co je pro nás skutečně důležité. 

Získáte průvodce formou videí, převod do praxe pomocí individualizovaných pracovních listů, příležitost ke sdílení prožitků a zkušeností na online setkáních a podporu díky uzavřené fb skupině

Proč koučování ke kurzu

Protože s koučem je cesta k vytyčenému cíli vždy rychlejší. Protože kolikrát nestačí si pouze zvědomit své záměry, stejně důležité je převést je do praxe. Teprve pak se váš život skutečně změní. 

Aby nezůstalo jen u jednorázových uvědomění a aby naše uvědomění byla životaschopná a dlouhodobě udržitelná, je potřeba pro to něco udělat. Často se změny týkají našich životních návyků, úprav životního stylu, změn našich životních přesvědčení. Koučování nám pomáhá zaměřovat pozornost na to, co je pro nás opravdu podstatné. Pomáhá držet směr a překonávat výzvy, které nám přijdou do cesty. 

Výsledkem koučování je váš osobní plán, vaše osobní cesta životem, která vychází z vašich individuálních potřeb. Mimo jiné také víte, že už na to nejste sami.


Líbí se mi to a chci objednat...

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám co nejdříve ozveme zpět.